O Nas

Firma Handlowo Usługowa "MAGO" Marcin Głowacki powstała z myślą o kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw jak i indywidualnych odbiorców. Współpraca z nami umożliwia załatwienie wielu spraw z szeroko pojętego sektora budowlanego oraz IT, bez potrzeby poszukiwania rozwiązań w kilku lub nawet kilkunastu firmach.

Naszym podstawowym celem, jest zabezpieczenie prawidłowego funkcjonowania firm jak i osób fizycznych w ramach outsourcingu. Dzięki zespołowi młodych, kreatywnych i doświadczonych specjalistów z dużym zaangażowaniem w wykonywane prace, Państwa firma będzie zawsze sprawna, funkcjonalna i gotowa do działania.

W swojej działalności koncentrujemy się na przygotowaniu rozwiązań funkcjonalnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, estetycznie zaprojektowanych.
Dzięki umiejętności wykorzystania najnowszych rozwiązań i narzędzi pomagamy naszym Klientom osiągać ich cele i spełniać najbardziej wygórowane potrzeby.

Czym jest Outsourcing?
Outsourcing jako nowoczesna strategia zarządzania, polegająca na oddaniu innemu przedsiębiorstwu zadań nie związanych bezpośrednio z podstawową działalnością przedsiębiorstwa, dzięki czemu może ona skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, które stanowią podstawę jej działań i w których osiąga przewagę.

Do zalet powierzenia funkcji firmie zewnętrznej można zaliczyć:

  • Optymalizacja kosztów obsługi
  • Wyższa elastyczność
  • Dostęp do specjalistów z wielu dziedzin
  • Niższe koszty zarządzania kontraktem
  • Brak kosztów pozyskania pracowników
  • Brak kosztów szkolenia pracowników
Powrót